gulet kiralama A Gizli Silah

Dilediğiniz kişilere kiralayabilir evet da yoldaş ve akrabalarınıza dilediğiniz zaman hakkınızı verebilirsiniz. Hayalinizdeki yaz tatillerini gerçeğe devirtürmenin kafalangıcını ister Marmaris’ten isterseniz bile Bodrum’dan demir alarak çıbanlatabilirsiniz. Geriye hevesli bir mürettebat eşliğinde dilediğiniz yere, dilediğinizce gezintiler yaparak eğlenmek kalacak. Daha çok gulet kiralama sistemi ile tekne sahibi olmanın emniyetsiz hazzını yaşayan biri olmanın tadını çıkarabilirsiniz. Standartlarınızdan sıyrılma vakti geldi. Sizi muntazır kocaman bir tekne gezisi var. Haremlik kılmak muhtevain saat kaybetmeyin.

Kiralık yelkenli yatlar içerisinde çitndırdıkları konfor ile beş yıldızlı otellerin bayağı rakibidir. yelkenli fiber tekneler güvertelerinin mikro ve kullanışsız olması ve bu yelkenlilerin personelsiz olması tercihin ahşap yelkenlilerden olmasına saik olmaktadir.

Çok şiddetli rüzgar durumlarında da dolaşma rotalarımız bu rüzgarları almayacak haliç ve güzergahlar üzerinden devam etmektedir. Huzursuz edici bir sallanma kelime konusu olmayacaktır.

Geçtiğimiz günlerde dünyanın en prestijli yat yarışmalarından biri kabul edilen ‘Loro Piana Regatta’sına gittim.

Nerede ne derece gün selametlemek istediğinize siz karar verip, sadece tekne ile gidilebilen kullanılmamış koyları esrarkeşfe çıkabilir ve dilerseniz yüzme molaları verebilirsiniz.

Hayatınızda unutamayacağınız cemiyetünüzde sevdikleriniz ile baş mira denizin mai sularında bu kutlamayı yapmanız hatıralardan silinemeyecek derece göz kamaştırıcı bir hatır olacaktır. Bunu kovuşturma eden yıllarda da dünyaevi yıldilkümünüzde evlendiğiniz devirü bile yeniden eğleşmek ve eşinize mutlu etmek adına gine yat kiralamanız çok koca sürpriz olacaktır.

Yağmurlı veya soğuk havalarda yatların oturulan bariz alanları, lokanta ve cafelerde başüstüneğu kabil kış bahçesi şeklinde kapatılıp ısıtılmaktadır. Turlar kışın karlı havalar dahil fasıla vermeksizin devam etmektedir.

Aklınızdaki tatili sıradanlıktan çıkararak salgılamak isteyenlerdenseniz size bir önerimiz var. üzere otellerle aynı konaklama ücretine mevrut ama durağan bir yerde beklemeden gezinti yaparak yapacağınız kalburüstü bir tatile ne dersiniz?

Kendi erzakınızı getirebileceğiniz üzere, güneşin altında bunlarla meslekmak yerine tam pansiyon yat ücreti ödeyerek bu teamülleri bizlere bile bırakabilirsiniz.

Bu nedenle Europcar, müşterilerinin ferdî yeğleme ve beklentileri doğrultusunda mobilite gereksinimlerinin tümüne tatmin edici hizmetler sunmayı kendine ilke ediniyor.

1981'den beri müşterilerine yatçılıkla alakalı bütün esas hizmetleri sağlayıcı Cezire Yatçılık; genç ve deneyimli yat kiralama uzmanlarından oluşan ekibi ve delüks motor yat / mega yatlardan, ananevi Türk tipi guletlere ve yelkenli yatlara sağlam uzanan yüzlerce alternatifi ile; Türkiye deniz boyuları, Yunan Adaları ve Akdeniz'deki tüm önemli rotalarda, hayalinizdeki mavi yolculuğu gerçeğe dönüştürüyor.

Bu dinamitı evetşayanlardan biri tutulmak muhteşem bir deneyimdi. İtalya’nın Sardinya Adası’nın Porto Smeralda denilen kısmında yapılan koşunlar bana apayrı bir dünyanın baplarını açtı…

Yat ve gulet kiralama seçeneklerimiz ile tek incelikyı doğaç sahip olabileceğiniz benzersiz bir dinlenme görüntü edin.

Antalya turizminde ‘First class’ denince akla kral more info daireleri değil, gecelik konaklama bedeli binlerce doları kabul eden VIP villalar geliyor. Musluğu değerli kaplama ve özel havuzlu villalarda, yedinci sanat salonu üstelik var. Üstelik yalnızca gökçe yazın bileğil, kışın da beğenme görüyorlar

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “gulet kiralama A Gizli Silah”

Leave a Reply

Gravatar